Cittaslow
Unia Europejska

Czyste powietrze

SPIS LUDNOŚCI 2021

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

wrzesień 2019

5 września 2019 r. na zaproszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów Macieja Barlickiego do Sianowa przyjechał Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda. Prezydentowi w wizycie towarzyszyli wiceminister środowiska Małgorzata Golińska,  wiceminister MSWiA Paweł Szefernaker oraz Wicewojewoda Zachodniopomorski Marek Subocz. W Parku im. Powstańców Warszawskich Prezydent razem z Honorowym Obywatelem Gminy i Miasta Sianów Powstańcem Warszawskim Aleksandrem Kaczorowskim złożył wieniec pod Pomnikiem Poległych za Ojczyznę. Otrzymał również pamiątkowa pracę od dzieci ze Stowarzyszenia Klub Rodziny którą przekazali jej najmłodsi członkowie.

Prezydent w przemowie do mieszkańców mówił o Sianowie i do mieszkańców Sianowa.  Przemówienie trwało kwadrans, następnie prezydent spotkał się z mieszkańcami , była to okazja do zrobienia zdjęć z Prezydentem z czego mieszkańcy chętnie i licznie skorzystali. Całość przemówienia można odczytać na oficjalnej stronie Prezydenta: https://www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/wystapienia/art,800,wystapienie-prezydenta-rp-w-sianowie.html

Na zakończenie odbyło się spotkanie z samorządowcami z Powiatu Koszalińskiego w auli Szkoły Podstawowej nr 1 po którym Prezydent wyjechał z Sianowa na następne spotkanie.

Powrót