Cittaslow
Unia Europejska

Czyste powietrze | Sianów - Łazy

Mieszkanie plus

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

24-11-2022

„Sianów kocha Świat” finał VII edycji.

„Sianów kocha Świat” - reszta

Zakończyła się siódma edycja konkursu „Sianów kocha Świat”. Torba promująca miasto i gminę była bohaterką ponad 150 pomysłowych zdjęć.

W październiku 2022 r. odbyło się spotkanie jury konkursowego „Sianów Kocha Świat” podczas którego zostali wyłonieni zwycięzcy. Uczestnicy konkursu przesłali w tym roku około 150 ciekawych i wyjątkowych zdjęć z wielu zakątków świata. Jury w składzie Maciej Berlicki Burmistrz Gminy i Miasta Sianów,  Joanna Krężelewska dziennikarka Głosu Koszalińskiego oraz Dawid Marcinkowski z Referatu Rozwoju Urzędu Gminy i Miasta Sianów przyznało trzy nagrody oraz trzy wyróżnienia.

Pierwsze miejsce zdobyła Pani Wanda Wawrzynowicz, drugie wielokrotna laureatka sianowskiego konkursu Pani Agnieszka Kalicka i trzecie Pani Natalia Wilga - Kujawska. Wyróżnienia otrzymali Pani Justyna i Pan Dariusz Wietecha, Pan Dariusz Sadowski oraz Pan Michał Czubaj.
Oceniana była wartość artystyczna fotografii, niebanalność oraz kreatywność. Wybór był bardzo trudny ze względu na wyjątkowość przesłanych zdjęć i poziom ich wykonania , który z roku na rok jest coraz wyższy.
Autorzy najciekawszych ujęć otrzymali nagrody w formie bonów podarunkowych.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i zachęcamy do udziału w przyszłorocznym konkursie.

Informacja: Gmina Sianów

Foto: Waldemar Kosowski


Zwycięskie zdjęcia:


Reszta zdjęć: