Cittaslow
Unia Europejska

Czyste powietrze | Sianów - Łazy

Mieszkanie plus

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

26-09-2022

Awans zawodniczki z Gminy Sianów na I Grand Prix Polski Żaczek w tenisie stołowym

Awans zawodniczki z Gminy Sianów na I Grand Prix Polski Żaczek w tenisie stołowym

Z początkiem września ruszył sezon rozgrywkowy 2022/2023 w tenisie stołowym. Odbyły się pierwsze mecze ligowe, pierwsze wojewódzkie turnieje kwalifikacyjne w kategoriach: seniorów/rek, młodzików/czek, juniorów/rek oraz żaków/czek. W kategorii młodzików UKS Sucha Koszalińska może pochwalić się VII miejscem Jakuba Kuny. Natomiast w żaczkach zawodniczki z naszej gminy uzyskały bardzo dobry wynik. I WTK żaczek- 17 września 2022r.-wygrała Dorota Plonder z UKS Sucha Koszalińska. Wywalczyła tym samym awans na I Grand Prix Polski Żaczek, które odbędzie się w Sępólnie Krajeńskim (30.09 - 02.10). II miejsce zajęła Martyna Makowczyńska z UKS Chrobry Międzyzdroje, zaś na III miejscu uplasowała się Helena Gazicka również z UKS Sucha Koszalińska. Wśród chłopców triumfował Wojciech Celoch z UKS Chrobry Międzyzdroje. Zawodnik Adam Wroński niestety nie wziął udziału w turnieju. Trzymajmy kciuki za start naszej zawodniczki na zawodach ogólnopolskiej rangi.

Ze sportowym pozdrowieniem Daniela Gazicka