Unia Europejska
Pomorski Szlak Jakubowy
01-12-2017

Bożonarodzeniowa paczka dla bohatera

W Sianowie rusza akcja “Bożonarodzeniowa paczka dla bohatera”. Jej organizatorzy zbierają produkty, które znajdą się w świątecznych paczkach dla kombatantów wojennych. W Sianowie punkt zbiórki jest zlokalizowany w Urzędzie Gminy i Miasta Sianów - Referat Rozwoju przy ul. Armii Polskiej 30.
Czas Świąt Bożego Narodzenia, to okres kiedy wyzwalają się w nas piękne instynkty. Pozwólmy sobie na mały gest, który dla "Drugiego Człowieka" będzie powodem radości i wspomnieniem na długi czas, tym bardziej, że " Bohaterom" czas ucieka. Bądźmy dobrzy dla siebie.
Chcemy w ten sposób choć trochę pomóc kombatantom. Z doświadczenia wiemy, że taka pamięć i pomoc z Waszej i naszej strony jest dla Nich niezmiernie ważna i potrzebna, a radość jaką sprawiają im odwiedziny, życzenia, rozmowy, kartki i paczki jest nie do opisania.
Wspieramy żołnierzy polskich walczących na wszystkich frontach II wojny światowej, żołnierzy podziemia niepodległościowego w kraju w czasie wojny jak i po jej zakończeniu. Organizatorzy zbiórkę planują prowadzić do 14 grudnia 2017 roku.
Mamy nadzieję, że nasz apel nie pozostanie bez odpowiedzi. Liczymy na Państwa wsparcie w rozpropagowaniu naszej inicjatywy.
Zachęcamy wszystkich do włączenia się do akcji.