Mieszkanie plus

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

08-11-2022

Cenny punkt Victorii SP2 Sianów w Koninie

W ostatnim meczu rundy jesiennej sezonu 2022/2023 grające w III lidze kobiet cenny punkt zdobyły piłkarki Victorii SP 2 Sianów. Po wyrównanym meczu zremisowały 1:1, a bramki strzeliły w pierwszej połowie Klaudia Majerczak dla Victorii, Oliwia Kamińska dla Górniczej.

Początek meczu to była lekka przewaga zespołu z Konina. Z czasem mecz się wyrównał, a nawet sianowianki uzyskały przewagę. W pierwszej połowie stworzyły trzy bardzo dobre sytuacje nie wykorzystując żadnej. Bramkę w doliczonym czasie gry pierwszej połowy strzeliła Klaudia Majerczak (45+3), która wykorzystała złe wybicie bramkarki z Konina.

Druga połowa to strata gola po ewidentnym błędzie obrony Sianowa we współpracy z golkiperką w zupełnie niegroźnej sytuacji. Strzelczynią była Oliwia Kamińska (61).

Obydwa zespoły czyniły wszystko, żeby wygrać to spotkanie ale nie były skuteczne bądź na przeszkodzie stawały dobrze dysponowane bramkarki zespołów.

Skład Victorii SP 2 Sianów: Otylia Gawlikowska, Aleksandra Małolepszy, Eliza Cichoń, Amelia Szymańska, Gabriela Chódzyńska, Monika Garbicz, Wiktoria Huda, Natalia Bryzek ( 61 Dominika Kubsch), Klaudia Majerczak, Marjame Ewa Balde Dutka, Pola Pasik.
Żółtą kartkę za faul otrzymała Pola Pasik.

Tekst i foto: Jędrzej Bielecki