Cittaslow
Unia Europejska

Odpady komunalne

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

04-12-2019

Czary mary w Skibnie

W piątek 29 listopada 2019r. w Punkcie Bibliotecznym w Skibnie odbyła się Tradycyjna Zabawa Andrzejkowa dla uczestników projektu Niepodległa to MY.  Impreza była spotkaniem podsumowująca 2-letni projekt dofinansowany z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2018-2019 i realizowanym w partnerstwie z Centrum Kultury w Sianowie.

Rodzinna Zabawa Andrzejkowa rozpoczęła się podsumowaniem projektu oraz podziękowaniem dla Pani Aleksandry Kowalczyk Dyrektor Centrum Kultury za wsparcie w trakcie realizacji działań. Następnie Stowarzyszenie Hobbiton przeniosło nas w krain ę baśni z teatrzykiem o Szewczyku Dratewce. Po przedstawieniu rozpoczęły się tańce przeplatane wróżbami andrzejkowymi, takimi jak lanie wosku czy spacer butów do wyjścia. Rodzinki zasiadły też przy wspólnym stole do ciepłego poczęstunku. Zabawa była niepowtarzalną okazją dla rodziców i dzieci na wspólne spędzenie czasu. Lokalna społeczność została zaangażowana w działanie na rzecz Klubu Rodziny, a sianowskie rodziny miały po raz kolejny raz możliwość integracji.

Stowarzyszenie Klub Rodziny serdecznie dziękuje za pomoc przy organizacji zabawy Monice Olszak, Monice Jabłońskiej, Ani Kulon oraz Hobbiton.

Serdeczne podziękowania dla Pana Waldemara Kosowskiego za przepiękne zdjęcia oddające urok wieczoru.

Dziękujemy naszym lokalnym dostawcom za wspaniały catering oraz profesjonalną obsługę:

Gospoda Parkowa, Odido z Sianowa Monika Synówka i Bar Pauza.

Projekt dofinansowane ze środków „Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018” realizowany w ramach projektu "Niepodległa to MY" przez Klub Rodziny w Sianowie w partnerstwie z Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Sianowie.

Foto Waldemar Kosowski

tekst Katarzyna Grudzień - Kuśka