Odpady komunalne

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

04-11-2019

DOBRY MECZ I TRZECIA WYGRANA

UKS GÓRNICZA KONIN-UKS VICTORIA SP2 SIANÓW 0:3(0:1) Bramki  Malwina Grzelak x 3 (21,61,86)

Dobre spotkanie rozegrały w Koninie piłkarki sianowskiej Victorii SP2. Sianowianki bez większych problemów wygrały z UKS Górnicza Konin 3:0, a wszystkie bramki strzeliła najlepsza snajperka Victorii SP2 Malwina Grzelak. Sianowianki od początku spotkania miały zdecydowaną przewagę i strzelenie bramki było tylko kwestią czasu. Już pierwszą bardzo dobrą okazję w 11 minucie miała dobrze grająca Wiktoria Paprocka ale strzeliła zbyt lekko i bramkarka gospodyń dobrze się spisała. W 21 minucie ładnym zagraniem popisała się Dagmara Petrus, a jej podanie wykończyła Malwina Grzelak i sianowianki objęły prowadzenie 1:0. Jeszcze w tej samej połowie sianowianki stworzyły kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola ale zabrakło skuteczności. Druga połowa nadal rozgrywała się pod dyktando Victorii SP 2 ale drugą bramkę sianowianki uzyskały dopiero w 61 minucie. Dalekim wyrzutem z autu popisała się Agata Czaban a jej podanie wykończyła Malwina Grzelak i Victoria SP2 objęła prowadzenie 2:0. W drugiej połowie sianowianki były bardzo bliskie podwyższenia wyniku ale strzelały zbyt lekko, albo niecelnie albo w poprzeczkę gospodyń ( Marta Fil). W 86 minucie przypomniała ponownie o sobie Malwina Grzelak, która strzeliła swoją trzecią bramkę. Trzeba jednak dodać że ta bramka to nie tylko zasługa Malwiny ale i Agnieszki Pencherkiewicz, która wyszła z obrony i uruchomiła ją długim celnym podaniem, a Malwina Grzelak dopełniła tylko formalności. Tak więc spotkanie zakończyło się zwycięstwem sianowianek 3:0. Moje piłkarki powiedział trener Jędrzej Bielecki rozegrały naprawdę dobry mecz, kontrolowały cały czas grę i ich zwycięstwo ani na moment nie podlegało dyskusji. Szkoda tylko ,że wygraliśmy tak nisko. Naprawdę było bardzo dużo sytuacji do bardziej okazałego zwycięstwa. Ale mimo to cieszymy się z wygranej , trzech punktów i dobrej pozycji w tabeli. Do końca rundy jesiennej pozostały nam 2 mecze. Pierwszy z WAP-em we Włocławku 6 listopada 2019 o 16.30 i drugi w Sianowie 10 listopada 2019 o 12.30. Będą to nie łatwe spotkania, szczególnie pierwsze z bardzo silnym zespołem z Włocławka. Jesteśmy jednak dobrej myśli i tanio skóry nie sprzedamy.

W ekipie sianowskiej Victorii SP 2 zagrały: Oktawia Kaszewska,Dagmara Petrus,Agnieszka PencherkiewiczWiktoria Kaszyńska, Karolina Kawałek, Agata Czaban, Oliwia Żywanowska (46 Wiktoria Robakowska), Marta Fil, Wiktoria Ostróżka, Wiktoria Paprocka ( 59 Anita Czerwik), Malwina Grzelak.