Cittaslow
Unia Europejska

Czyste powietrze | Sianów - Łazy

Mieszkanie plus

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

14-10-2020

Drodzy Nauczyciele, Pedagodzy, Wychowawcy, Pracownicy Oświaty...

Proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia, wyrazy uznania i szacunku z okazji Święta Edukacji Narodowej, przypadającego na dzień 14 października.

Praca w oświacie i edukacja młodzieży stawia przed Wami trudne wyzwania. Codziennie bierzecie na swoje barki odpowiedzialność za przyszłość naszych dzieci i naszej młodzieży, nierzadko będąc jednocześnie drogowskazem właściwego życia, wyznacznikiem granic, zasad i moralności. To dzięki Państwu, wielu młodych ludzi odkrywa talenty i pasje, znajduje motywację do działania, tworzenia i realizowania siebie – za to wszystko składamy dziś gorące podziękowania.

W dniu Waszego święta życzę Wam, Szanowni Państwo, radości i satysfakcji z pracy, dumy z wychowanków, powodzenia i pomyślności w życiu osobistym. Aby każdy dzień, każda chwila poświęcona misji edukacyjnej, każda lekcja była dla Was źródłem spełnienia swoich zawodowych pasji, powodem do uśmiechu i zadowolenia. Gratuluję wszelkich sukcesów. Ufam, że kolejne lata Państwa pracy wypełnione będą spokojem, pozytywnymi doświadczeniami i budującymi osiągnięciami w nauczaniu młodego pokolenia.

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów Maciej Berlicki

Przewodniczący Rady Miejskiej w Sianowie Janusz Machała