Cittaslow
Unia Europejska

Czyste powietrze

SPIS LUDNOŚCI 2021

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

17-09-2021

DRUGA ODSŁONA AKADEMII CZYSTEGO POWIETRZA OD 16 WRZEŚNIA!

Czyste powietrze

Z myślą o samorządach, które są najbliżej swoich mieszkańców przygotowano drugi cykl bezpłatnych webinariów #AkademiaCzystegoPowietrza2021. Przewodnik po zreformowanym w 2020 r. programie „Czyste Powietrze” to przydatne źródło informacji zarówno dla pracowników gminnych konsultacyjno-informacyjnych, eko-doradców, jak i wnioskodawców zainteresowanych dotacjami na wymianę tzw. kopciuchów i ocieplenia domów.

Na czwartki z programem „Czyste Powietrze” od 16 września 2021 r. zapraszają: Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Polski Alarm Smogowy.

Aby wziąć udział w webinarium należy zarejestrować się na stronie: https://app.livestorm.co/transmisjalive/czyste-powietrze (rejestracja daje możliwość zadawania pytań na czacie). Choć liczba miejsc jest ograniczona, to przewidziano także ogólnodostępną transmisję spotkania (bez możliwości zadawania pytań) na kanale NFOŚiGW na YouTube (youtube.com/user/nfosigw). Ponadto każde webinarium – tak jak pierwsza edycja Akademii – w ciągu tygodnia będzie dostępne do ponownego obejrzenia również na kanale NFOŚiGW na YouTube. Zaproszenia wraz z linkiem do rejestracji na każde kolejne webinarium publikowane będą m.in. na stronie internetowej i w mediach społecznościowych partnerów Akademii.

Program „Czyste Powietrze: czystepowietrze.gov.pl

Ministerstwo Klimatu i Środowiska media@klimat.gov.pl 

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej media@nfosigw.gov.pl 

Polski Alarm Smogowy biuro@polskialarmsmogowy.pl