Pomorski Szlak Jakubowy
30-11-2017

Jak dotychczas, wszystko przebiega zgodnie z planem!

Nie ma mocnych na tenisistów stołowych KS Darz Bór Karnieszewice! W meczu zamykającym rundę jesienną sezonu 2017/2018, podopieczni Prezesa Zbigniewa Kuszlewicza, pokonali na wyjeździe KTS Ekonom Koszalin 10:0, nie oddając miejscowym nawet jednego seta, zwyciężając wszystkie gry singlowe i deblowe po 3:0.

Po meczu Prezes KS Darz Bór – Zbigniew Kuszlewicz, powiedział:

- …Emocji w sobotę nie było. Wygraliśmy nie oddając seta. Czas rozegrania meczu był wyjątkowo krótki, gdyż chłopaki (Michał Krzyżanowski, Marcin Czerniawski, Artur Daniel i Marcin Marchlewski – przyp. Ryszard Wątroba), uwinęli się w 60. minutach gry.

Runda na pewno była udana, a wygrana z drugim klubem – ATS Stargard 9:1, świadczy o naszym poziomie w tym sezonie. Obiecującym jest także - gorszy od nas – wynik pierwszej drużyny grupy południowej – RLKTS Ochman Raszków.

Jak dotychczas wszystko przebiega zgodnie z planem, co przybliża nas do finału II ligi, który zostanie rozegrany w Sianowie, 5 maja 2018 r. Wcześniej czekają nas emocje w Sianowie: 6 stycznia i 10 marca 2018 r.

Gratulujemy karnieszewiczanom i życzymy historycznego awansu w roku 10-lecia istnienia Klubu!