Unia Europejska
Pomorski Szlak Jakubowy
07-11-2018

Karnieszewiczanie zdecydowanym liderem rozgrywek!

Sytuacja po trzech seriach spotkań karnieszewiczan, to lustrzane odbicie dwóch poprzednich sezonów.

- „Zdaję sobie sprawę z tego, pisze Prezes KS Darz Bór Karnieszewice – Zbigniew Kuszlewicz, że kolejny sezon rozstrzygnie się dopiero w barażach prowadzących do I ligi. Pomimo zapowiedzi niektórych klubów o wzmocnieniu składów, niewiele się zmieniło. Oczywiście nie należy lekceważyć żadnego przeciwnika!

Z pojedynków rozegranych w sobotę, jedynie przegrana Tomka Tabora 1:3, była pewnego rodzaju „niespodzianką”. W każdym secie bowiem obejmował zdecydowaną przewagę, po czym trzy z nich, zakończył przegraną”.

W meczach rozegranych 3 listopada 2018 r. – Marcin Czerniawski, Michał Krzyżanowski, Marcin Marchlewski i Tomasz Tabor – pokonali: wicelidera Spartę Złotów 9:1 i ostatnią w tabeli Łobzonkę Wyrzysk 10:0.

Półmetek sezonu 2018/2019, karnieszewiczanie zakończą 1 grudnia 2018 r., wyjazdowym meczem z Visonexem LUX TOP Wierzbięcin.

10 listopada 2018 r., zobaczymy ich w II Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym seniorów, który odbędzie się w sianowskiej Hali Sportowo-Widowiskowej, przy miejscowej Szkole Podstawowej Nr 2.

Tekst i zdjęcie – przed meczem z ATS Stargard – rozegranym 20 października 2018 r. w Sianowie – Ryszard Wątroba