Mieszkanie plus

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

21-11-2022

Kolejny mecz 10 grudnia 2022 r.

Za nimi ósmy mecz I ligi tenisa stołowego mężczyzn, grupy północnej bieżącego sezonu. Przed karnieszewiczaninami – bo o nich nowa – trzytygodniowa przerwa w rozgrywkach.

Najmłodszego z nich, zwycięzcę niedawnego, II WTK Juniorów w Sianowie – Konrada Pyrę – czeka jednak udział w 2. Grand Prix Polski Juniorów w Ostródzie (2-4 grudnia 2022 r.). To, że jest w bardzo dobrej formie, potwierdził 20 listopada 2022 r., podczas II WTK Kadetów w Bierzwniku, tracąc w całym turnieju tylko jednego seta. I to dopiero w finale! Gratulujemy!

Wróćmy jednak do meczu w „małym trójmieście”.

19 listopada 2022 r., karnieszewiczanie, podejmowani byli przez Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia. Przy nierównej ilości rozegranych spotkań przez poszczególne zespoły, gospodarze – przed meczem – otwierali strefę spadkową, goście zamykali pierwszą czwórkę.

Podopieczni trenera Tomasza Tabora nie zawiedli, zwyciężając 6:4.

A oto wyniki poszczególnych pojedynków, według kolejności ich rozgrywania:

Alan Woś – Marcin Marchlewski 3:0 (11:4, 11:4, 11:7),

Mateusz Giełażyn – Karol Szarmach  2:3 (10:12, 9:11, 11:5, 11:6, 8:11),

Przemysław Perzyński  – Marcin Woskowicz 0:3 (10:12, 5:11, 2:11),

Paweł Lemański – Bartosz Szarmach  1:3 (7:11, 13:11, 7:11, 5:11),

Przemysław Perzyński/Alan Woś – Marcin Marchlewski/Marcin Woskowicz 0:3 (5:11, 8:11, 9:11),

Paweł Lemański/Mateusz Giełażyn – Bartosz Szarmach/Karol Szarmach 3:1 (6:11, 11:6, 11:8, 11:9),

Alan Woś – Marcin Woskowicz 3:2 (11:8, 6:11, 11:6, 8:11, 11:5),

Mateusz Giełażyn – Bartosz Szarmach 1:3 (3:11, 9:11, 15:13, 6:11),

Przemysław Perzyński – Marcin Marchlewski 3:2 (12:10, 11:6, 7:11, 9:11, 11:9),

Paweł Lemański Karol Szarmach 1:3 (10:12, 11:6, 10:12, 8:11).

Dla gospodarzy punktowali: Alan Woś – 2, Przemysław Perzyński  – 1 oraz Mateusz Giełażyn i Paweł Lemański – po 0,5 pkt. Dla gości: Bartosz Szarmach i Karol Szarmach – po 2, Marcin Woskowicz – 1,5 oraz Marcin Marchlewski – 0,5 pkt.

Gratulujemy!

Zapytany o sobotnie spotkanie, Prezes KS Darz Bór Karnieszewice – Zbigniew Kuszlewicz, napisał:

- (…) Zwycięstwo z Kamix-em ATS Małe Trójmiasto Rumia, przyniosło nam kolejną 2-punktową zdobycz, co z kolei plasuje nas na trzeciej pozycji rankingu klubowego.

Natomiast przegrana Poltarex-u Pogoni Lębork z ZKS Zielona Góra II, przybliża nas do osiągnięcia celu tego sezonu.

Kolejny mecz gramy dopiero 10 grudnia, więc przed zawodnikami przerwa, którą muszą przeznaczyć na intensywne treningi.

10 grudnia 2022 r., o godz. 16.oo, zagramy u siebie, z Energą Manekinem Toruń II.

Rundę zasadniczą zakończymy, na wyjeździe, 17 grudnia 2022 r., o godz. 16.oo, z aktualnym liderem: ZKS Zielona Góra II

Tekst – Ryszard Wątroba, zdjęcie(a) z WTK Kadetów w Bierzwniku – Tomasz Tabor.