Cittaslow
Unia Europejska

Czyste powietrze

SPIS LUDNOŚCI 2021

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

16-10-2021

Mecz karnieszewiczan poprzedzi spotkanie rezerw!

16 października 2021 r., o godz. 15.oo, w Hali Sportowo-Widowiskowej przy SP Nr 2 w Sianowie, przy ul. Dworcowej 26a, rozpocznie się mecz I ligi tenisa stołowego mężczyzn (grupy północnej): KS Darz Bór Karnieszewice – KS AZS AWFiS Balta Gdańsk III.

Po walkowerze 10:0 – za wygrany 7:3 mecz, z ZKS Palmiarnia Zielona Góra II – karnieszewiczanie, przystąpią do gry z zajmującymi przedostatnie miejsce w tabeli gdańszczanami, z pozycji wicelidera tabeli. Po meczu w Zielonej Górze okazało się bowiem, że w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik!

Przed meczem I-ligowców, na parkiet wyjdą – po raz pierwszy u siebie – zawodnicy, IV-ligowych rezerw karnieszewickiego klubu. W pierwszym meczu tego sezonu, przegrali na wyjeździe ze Szczecineckim Towarzystwem Lig Amatorskich 5:13. W sobotnim meczu, karnieszewiczanie podejmą drużynę UKS Czarni Pieszcz. Początek meczu rezerw – o godz. 12.oo.

Karnieszewicką jedynkę – alfabetycznie biorąc – tworzą: Marcin Marchlewski, Bartosz Szarmach, Karol Szarmach, Andrzej Świerczek, Tomasz Tabor i Marcin Woskowicz.

Wyżej wymieniona szóstka oraz – alfabetycznie biorąc – Justyna Adamczak, Michał Adamczak, Janusz Baranowski, Roman Komar, Zbigniew Kuszlewicz, Paweł Ławrynów, Mirosław Mielczarski, Ryszard Roszkowski, Leszek Szyszkowski, Andrzej Wąsowicz, Ryszard Zdrojewski i Mariusz Żytko, to karnieszewicka dwójka.

Życzymy powodzenia obu naszym zespołom.

W tabeli grupy północnej I ligi, prowadzi spadkowicz z LOTTO Superligi – ZKS Palmiarnia Zielona Góra I, z którym zagramy – na wyjeździe – 30 października 2021 r., o godz. 16.oo.

Tekst – Ryszard Wątroba, zdjęcie – Waldemar Kosowski