SPIS ROLNY 2020

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

30-11-2020

Niemożliwe w piłce nożnej nie istnieje!

Juniorzy starsi Victorii przed meczem z Flotą Świnoujście w Sianowie 29 listopada 2020 r.

Niemożliwe w piłce nożnej nie istnieje. Takiego określenia użył trener juniorów starszych sianowskiej Victorii – Krystian Mural, po meczu jego zespołu z Flotą Świnoujście.

Kiedy w piętnastej minucie tego spotkania, goście mieli na koncie trzy strzelone bramki, trudno było przypuszczać, że gospodarze zakończą ten pojedynek rezultatem 4:3, na swoją korzyść! Bramki kolejno: Cezarego Pająka (24.), Alana Czyżewskiego (66. i 76.) oraz Patryka Polańskiego (71.) sprawiły, że niedziela była dla nas!

Juniorzy starsi Victorii: Mateusz Zochniak – Maciej Gorgoń, Arkadiusz Polański, Cezary Pająk, Filip Studziński, Jakub Góral (46. Patryk Polański), Marcel Chmielewski (72. Maciej Zochniak), Łukasz Walczak, Norbert Grzegorczyk, Alan Czyżewski (89. Jakub Kowalski) i Dawid Pawelec (90.+4. Marcel Kozanecki). W rezerwie pozostawali: Sebastian Leśnicki i Jakub Szpak.

Zadowolony z wyniku i drugiego z rzędu zwycięstwa, Krystian Mural napisał:

- Niemożliwe w piłce nożnej nie istnieje. (…) Podnieść się z 0:3 na 4:3, nie zawsze można, a my tego dokonaliśmy. Cieszę się, że moi zawodnicy nie załamali się, i z tak dobrym zespołem, jak Flota Świnoujście, potrafili się podnieść i odnieść zwycięstwo. Pochwała należy się wszystkim zawodnikom.

Równie dobrze poszło, grającym dzień wcześniej paniom.

28 listopada 2020 r., grające u siebie, piłkarki nożne UKS Victoria SP 2 Sianów – występujące, po reorganizacji rozgrywek w III lidze kobiet – podejmowały sąsiadki w tabeli – KP Błękitni Stargard. Podopieczne trenerów: Jędrzeja Bieleckiego i Klaudii Majerczak oraz kierownika Jacentego Życińskiego, wygrały to spotkanie 4:3 (2:3).

Osłabione brakiem kilku zawodniczek sianowianki, przegrywały do przerwy 2:3. Obie bramki do przerwy i bramkę na 3:3, strzeliła Klaudia Majerczak (16., 43. i 47.). Bramkę na 4:3 dla gospodyń, strzeliła niezawodna Malwina Grzelak (61).

UKS Victoria SP 2 Sianów: Oktawia Kaszewska – Agata Czaban, Oliwia Olszak, Dagmara Petrus, Oliwia Żywanowska, Katarzyna Rawłuszewicz, Milena Paczkowska, Marta Fil, Klaudia Majerczak, Wiktoria Robakowska i Malwina Grzelak.

2 grudnia 2020 r., występujący w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych, sianowianie, podejmować będą u siebie, Spartę Gryfice. Początek tego spotkania o godz. 12.oo.

Z kolei 5 grudnia 2020 r., sianowianki, będą gospodyniami turnieju Pucharu Polski Kobiet w Futsalu. Pierwszy mecz o godz. 16.3o.

Tekst i zdjęcie drużyny juniorów starszych Victorii przed meczem z Flotą Świnoujście w Sianowie – Ryszard Wątroba