Cittaslow
Unia Europejska

Odpady komunalne

SPIS ROLNY 2020

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

28-05-2020

Piąta edycja konkursu „Sianów kocha Polskę ”

Miło nam poinformować, iż rozpoczynamy V edycję konkursu „Sianów kocha Polskę”.

W tym roku z uwagi na zaistniałą sytuacje epidemiczną  zachęcamy wszystkich uczestników konkursu do wsparcia swymi podróżami turystyki krajowej i podróży po Polsce. Nie jest to jednak warunkiem uczestnictwa w konkursie, w konkursie mogą brać udział zdjęcia nadesłane tradycyjnie jak co roku z całego świata. Konkurs cieszył się ogromną popularnością w poprzednich latach – finalnie powstały już cztery fantastyczne foldery ze zdjęciami mieszkańców oraz sympatyków Sianowa.

Do końca września 2020 r. czekamy na Państwa zdjęcia z torbą „Jestem z Sianowa” – może być to torba z edycji 2016 (niebieska),  2017 (żółta), 2018 (turkusowa), szarą 2019 lub tegoroczna (zielona). Zdjęcia należy przesyłać na adres poczty elektronicznej promocja@sianow.pl,  lub przesłać pocztą w wersji papierowej na adres: Gmina Sianów ul. Armii Polskiej 30 76-004 Sianów lub przynieść osobiście do pokoju nr 13.

Torby można odbierać w Urzędzie Gminy i Miasta Sianów w Biurze Obsługi Interesantów. Liczymy na Państwa kreatywność oraz pomysły. Każde zdjęcie winno być opatrzone informacją dotyczącą autora, miejsca wykonania zdjęcia oraz danymi umożliwiającymi kontakt z osoba biorącą udział w konkursie.
Regulamin dostępny na stronie tutaj. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w ramach jednej kategorii pn. najbardziej kreatywne zdjęcia. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się pod koniec 2020 roku.