Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

21-04-2021

Piłkarki Victorii SP 2 nie dały rady lwicom z Lęborka

Victoria SP 2 Sianów

Trzecią porażkę w meczu kontrolnym zanotowały piłkarki sianowskiej Victorii SP2 w ramach przygotowań do rundy wiosennej z piłkarkami Lwa Lębork. Mecz zakończył się wynikiem 2:4.

Sianowianki pomimo osłabień kadrowych wielu zawodniczek min. Malwiny Grzelak, Karoliny Kawałek, Klaudii Majerczak, Agaty Czaban, Wiktorii Studzińskiej, Katarzyny Rawłuszewicz, Anity Czerwik zagrały dobrze.

Po strzałach w 8 minucie Weroniki Butowskiej i w 13  minucie Pauliny Mielewczyk przegrywały 0:2. Mimo niekorzystnego wyniku wzięły się do „pracy” i w 17 minucie po ładnej akcji i bramce Darii Zbrzeźniak złapały kontakt bramkowy. W 39 minucie po pięknej zespołowej akcji i wzorowym wykończeniu Wiktorii Robakowskiej widniał remis 2:2. Potem mecz się wyrównał ale ostatnie 20 minut należało do ekipy z Lęborka. Najpierw na prowadzenie 3:2 dla lęborczanek po błędzie sianowskiej obrony doprowadziła w 78 minucie Aleksandra Laskowska a potem w 87 minucie Weronika Butowska ustaliła głową wynik spotkania na 4:2.

W ekipie Victorii SP2 zagrały: Oktawia Kaszewska, Amelia Babirecka, Oliwia Olszak, Agnieszka Pencherkiewicz, Oliwia Żywanowska, Dagmara Petrus, Marta Fil, Iwona Grub Malinowska, Daria Zbrzeźniak, Wiktoria Robakowska i Pola Pasik.

Następne spotkanie w sobotę 24 kwietnia o godz.12.30 na stadionie miejskim w Sianowie przy ul. Strzeleckiej 11. Będzie to już mecz ligowy z ekipą Spójni Białe Błota, z którą zespół przegrał jesienią aż 1:7.  Nie będzie to łatwy mecz dla sianowianek ale na pewno dobra okazja do rewanżu

Tekst: Jędrzej Bielecki