Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

14-11-2022

Piłkarki Victorii SP 2 Sianów drugi rok z rzędu w centralnej lidze juniorek U-15

Piłkarki Victorii drugi rok z rzędu w centralnej lidze juniorek

Piłkarki Victorii SP 2 Sianów po heroicznej walce awansowały do wiosennych rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek U-15. W pierwszym meczu eliminacyjnym rozegranym w Sianowie wygrały 5:0 z LFA Szczecin. W rewanżu w Szczecinie przegrały 1:5 (do przerwy 1:1).
Kiedy wydawało się, że już jest  po meczu zawodniczki Victorii w drugiej połowie straciły jeszcze 4 bramki i awans wisiał na włosku. Miały jeszcze przewagę jednej bramki i taki stan pomimo naporu szczecińskiej drużyny utrzymał się do końca spotkania. Bramkę na wagę awansu dla sianowianek uzyskała Zosia Kudłaczek.

W ekipie Victorii SP 2 wystapiły: Nikola Synówka, Oliwia Kulesza, Natalia Noworolnik, Zuzanna Perz, Milena Waleńska, Zuzanna Kolczyńska, Emilia Adamus, Aleksandra Jabłońska, Kornelia Arabasz, Zofia Kudłaczek, Martyna Ryncewicz.
W rezerwie pozostały: Kaja Chojnowska i Zuzanna Kaczorowska.

Tekst i foto: Jędrzej Bielecki