Mieszkanie plus

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

17-06-2014

Remis z Zefirem II premiował rezerwy Leśnika Manowo!

Do 89. minuty sobotniego meczu Victorii Sianów z Zefirem Wyszewo – rezerwami III-ligowego Leśnika Manowo – sianowianie prowadzili 2:1 (1:0), po bramkach Tomasza Majerczaka (17., asystował Marcin Bogdan i 63., asystował Krystian Jegliński). Na niespełna dwie minuty przed upływem regulaminowego czasu gry, podopieczni Grzegorza Dudy byli z powrotem w Koszalińskiej Klasie Okręgowej. Niestety! Gol na 2:2 Marka Zdanowicza spowodował, że remis – mimo bardzo dobrej postawy piłkarzy gospodarzy, grających w Skibnie – premiował gości z Wyszewa! Wcześniej bowiem, na 1:1 strzelił Daniel Morawski (52.).  Dodać trzeba, że od 33. minuty, gospodarze grali w 10-tkę, po czerwonej kartce Marcina Perkowskiego, a kończyli w 9-tkę – po czerwonej kartce Krzysztofa Borzyszkowskiego (90.)! Jak podał „Głos Koszaliński” – „Zefir i Sława z awansem na boisku. Mogą być jednak zmiany” (patrz: Gorący finisz w okręgówce – „Głos Koszaliński”, 16 czerwca 2014 r.).

Skład Victorii: Piotr Koza – Marcin Bogdan, Tomasz Majerczak, Jacek Żuchowski (59. Rafał Mróz), Robert Urban, Robert Wiśniewski (63. Krzysztof Borzyszkowski), Grzegorz Duda, Krystian Jegliński, Marcin Woźniak, Łukasz Berkowski i Marcin Perkowski. Do dyspozycji trenera pozostawali: Arkadiusz Borak, Karol Karbowiak, Michał Kierzek i Krzysztof Kulesza. Z pozostałych czterech naszych zespołów, w miniony weekend, zagrała tylko drużyna Victorii II. Podopieczni Mariana Kuny zremisowali w Skibnie z Orłem Smardzewo 1:1 (0:0). Bramkę dla skibnian strzelił Tomasz Tesmer (65.). Drużyna KS Sieciemin zakończyła sezon przed tygodniem. Nie pojechały do swoich przeciwników – oddając mecze walkowerem – drużyny: UKS Victoria SP 2 Sianów i Startu Iskra Mokre. Podopieczne Krystiana Murala nie pojechały na mecz z GSS Grodzisk Wielkopolski, a podopieczni Radosława Kuli – na mecz z Darpolem Barzowice!

Niebawem – podsumowanie rundy wiosennej i całego sezonu 2013/2014.

Tekst i zdjęcia: Ryszard Wątroba