Cittaslow
Unia Europejska

Czyste powietrze | Sianów - Łazy

Mieszkanie plus

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

23-01-2023

Seminarium z aktualnym Mistrzem Świata w Kumite

Seminarium z aktualnym Mistrzem Świata w Kumite

21 stycznia 2023 r. w Sianowie odbyło się Seminarium z aktualnym Mistrzem Świata w Kumite - Kamil Mastaj.

W wydarzeniu wzięło udział 120 uczestników z województwa zachodniopomorskiego oraz pomorskiego w tym 17 zawodników BURU Klub Karate Kyokushin, aby doskonalić swoje umiejętności i trenować pod okiem aktualnego Mistrza Świata w Kumite, siedmiokrotnego medalisty Mistrzostw Europy (Mistrz Europy 2021 r.), i ośmiokrotnego medalisty Mistrzostw Polski (Mistrz Polski 2020 i 2022).

Sensei Kamil Mastaj przeprowadził trzy półtoragodzinne treningi ukierunkowane na taktykę walki i odpowiedział na wszystkie pytania uczestników seminarium podczas otwartej rozmowy na forum. Była to ogromna dawka motywacji dla wszystkich uczestników tego wydarzenia.

Gość Specjalny seminarium szkoleniowego jest nie tylko wybitnym karateką i sportowcem, ale również potrafi przekazać swoją wiedzę w odpowiedni sposób.
Treningi były przeprowadzone na najwyższym poziomie i niosły ze sobą wartość merytoryczną.

Ponadto w dniu poprzedzającym seminarium Mistrz Świata przeprowadził dwa treningi dla członków BURU Klub Karate Kyokushin.
Szczególne podziękowania dla Pana Macieja Berlickiego - Burmistrza Gminy i Miasta Sianów za objęcie Patronatem Honorowym wydarzenia.

 

Tekst: Paulina Bączyk

Foto: Waldemar Kosowski