Cittaslow
Unia Europejska

Odpady komunalne

SPIS LUDNOŚCI 2021

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

21-04-2021

Seniorskie, młodzieżowe i dziecięce rozgrywki piłkarskie odwieszone.

Logo Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej

            Przymusowa przerwa w rozgrywkach niższych lig seniorskich oraz młodzieżowych i dziecięcych, organizowanych przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej w Szczecinie, z dniem 19 kwietnia 2021 r., została odwieszona.

            Już od tego weekendu, wszystkie mecze będą rozgrywane – o ile nie pojawią się nowe ograniczenia, nakazy i zakazy – zgodnie z terminarzem. Terminy zaległych kolejek zostały wyznaczone i są na bieżąco aktualizowane w systemie Extranet (kluby24.pzpn.pl) oraz na stronie PZPN.pl, w zakładce (wyniki, terminarze, tabele).

            Stęsknieni gier piłkarze oraz ich szkoleniowcy i kierownicy drużyn, także z naszego miasta i naszej gminy, pojawią się na świeżym powietrzu – niemal w komplecie – już w najbliższą sobotę lub niedzielę.

W najbliższy weekend – 24/25 kwietnia 2021 r. – nasze zespoły, grać będą:

- juniorzy młodsi Victorii: 24 kwietnia 2021 r., o godz. 11.oo – na wyjeździe – z zespołem Błonie Barwice.

- UKS Victoria SP 2 Sianów: 24 kwietnia 2021 r., o godz. 12.3o – u siebie – ze Spójnią Białe Błota.

            - seniorzy Victorii: 24 kwietnia 2021 r., o godz. 16.oo – na wyjeździe – Płomieniem Myślino,

            - oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów: 24 kwietnia 2021 r., o godz. 17.oo – u siebie – z Darłovią Darłowo,

            - KS Sieciemin: 25 kwietnia 2021 r., o godz. 11.oo – u siebie – z Derby Gwiazdowo.

            KS SKIBNO w tej kolejce pauzuje.

            Juniorzy starsi Victorii zostali – po rundzie jesiennej – wycofani z rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych.

            Pierwsze mecze po przerwie spowodowanej lockdownem, na boiskach naszego miasta i naszej gminy, będą poprzedzone uczczeniem – świętej pamięci – Mariana Kuny, zmarłego 30 marca 2021 r. Wieloletniego zawodnika oraz oddanego drużynom, które prowadził trenera.

Reprezentował barwy Victorii Sianów, Gwardii Koszalin (na drugim i trzecim poziomie rozgrywkowym) i Gryfa Słupsk. Jako piłkarz znany był z twardej gry i świetnego przygotowania motorycznego. Te walory zaszczepiał swoim podopiecznym jako trener.

Pracował z młodzieżą i seniorami koszalińskiej Gwardii. Jako asystent i pierwszy trener. Na poziomie III ligi prowadził również Tura Victorię Sianów i Darłovię Darłowo. Mieszkając w Sianowie, 7-krotnie prowadził seniorów sianowskiego klubu. Szkolił też piłkarzy KS Skibno i Startu Mokre. Przez lata był drugim trenerem kobiecego UKS Victoria SP 2 Sianów.

            Przypominamy, że wszystkie spotkania odbywają się bez udziału publiczności oraz z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych.

            Tekst – Ryszard Wątroba, logo Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie