Cittaslow
Unia Europejska

Czyste powietrze | Sianów - Łazy

Mieszkanie plus

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

02-07-2022

Siódma edycja konkursu „Sianów KOCHA Świat”

Siódma edycja konkursu

Miło nam poinformować, iż rozpoczynamy kolejną edycję konkursu „Sianów KOCHA Świat”. Konkurs cieszył się ogromną popularnością w poprzednich latach w związku z czym ogłaszamy kolejną edycję – inną ponieważ torba jest inna, zasady zaś sprawdzone pozostają niezmienne. I

Do końca września 2022 r. czekamy na Państwa zdjęcia z torbą– może być to torba z edycji 2016 (niebieska),  2017 (żółta), 2018 (turkusowa) 2019 (szara) 2020 (zielona) oraz 2021 (pomarańczowa). Zdjęcia należy przesyłać na adres poczty elektronicznej promocja@sianow.pl, przesłać pocztą w wersji papierowej na adres: Gmina Sianów ul. Armii Polskiej 30, 76-004 Sianów lub przynieść osobiście do pokoju nr 13, gdzie można od dzisiaj odbierać torby. Liczymy na Państwa kreatywność oraz pomysły. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w ramach jednej kategorii pn. najbardziej kreatywne zdjęcia.
Każde zdjęcie winno być opatrzone informacją dotyczącą autora, miejsca wykonania zdjęcia oraz danymi umożliwiającymi kontakt z osoba biorącą udział w konkursie.

Regulamin dostępny w załączeniu po zdjęciem.