Cittaslow
Unia Europejska

Czyste powietrze

SPIS LUDNOŚCI 2021

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

22-06-2021

Szósta edycja konkursu „Sianów kocha Świat”

Sianów kocha Świat

Miło nam poinformować, iż rozpoczynamy VI edycję konkursu „Sianów kocha Świat”.

W związku z rozpoczynającymi się wakacjami mamy przyjemność ogłosić VI edycję sianowskiego konkursu fotograficznego pod nazwą: „Sianów kocha Świat”.

Podróże po świecie nie są jednak  warunkiem uczestnictwa w konkursie, w konkursie mogą brać udział zdjęcia nadesłane tradycyjnie jak co roku z całego świata.

Konkurs cieszył się ogromną popularnością w poprzednich latach – finalnie powstało pięć fantastyczne foldery ze zdjęciami mieszkańców oraz sympatyków Sianowa.

Do końca września 2021 r. czekamy na Państwa zdjęcia z torbą „Jestem z Sianowa” – może być to torba z edycji 2016 (niebieska, 2017 (żółta), 2018 (turkusowa), 2019 (szara), 2020 (zielona) oraz tegoroczną (pomarańczową).

Zdjęcia należy przesyłać na adres poczty elektronicznej promocja@sianow.pl, lub przesłać pocztą w wersji papierowej na adres: Gmina Sianów ul. Armii Polskiej 30 76-004 Sianów lub przynieść osobiście do pokoju nr 13.

Torby można odbierać w Urzędzie Gminy i Miasta Sianów w Biurze Obsługi Interesantów. Liczymy na Państwa kreatywność oraz pomysły. Każde zdjęcie winno być opatrzone informacją dotyczącą autora, miejsca wykonania zdjęcia oraz danymi umożliwiającymi kontakt z osoba biorącą udział w konkursie.
Regulamin dostępny na stronie www.sianow.pl.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w ramach jednej kategorii pn. najbardziej kreatywne zdjęcia. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się pod koniec 2021 roku.

Załącznik: