Pomorski Szlak Jakubowy
04-10-2017

Tenisiści stołowi Darz Boru zaczęli z przytupem!

            W poprzednim sezonie niewiele brakowało, by zespół prowadzony przez Zbigniewa Kuszlewicza – Prezesa KS Darz Bór Karnieszewice, awansował do I ligi. Przegrany w najważniejszym momencie rewanżowy pojedynek z OT Logistics Kamix ATS „Małe Trójmiasto” Rumia, przekreślił szanse na grę na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej.

            30 września 2017 r., karnieszewicka drużyna zaczęła wszystko od początku!

            Bez Witolda Skubiszewskiego, za to z nowo pozyskanymi: Arturem Danielem (byłym mistrzem Polski seniorów w grze pojedynczej i drużynowej) i Michałem Krzyżanowskim oraz z dotychczasowymi zawodnikami: (alfabetycznie) Marcinem Czerniawskim, Zbigniewem Kuszlewiczem, Marcinem Marchlewskim i Tomaszem Taborem – karnieszewiczanie, wygrali z KS ATS Stargard 9:1 oraz UKS Champion Police 10:0!

            Zwycięzca II ligi z minionego sezonu – najlepszego z minionych – pokazał klasę i dał mocny sygnał, że w roku swojego 10-lecia (KS Darz Bór Karnieszewice powstał 17 października 2008 r.), będzie się liczył w grze o awans do I ligi!

            14 października 2017 r., KS Darz Bór Karnieszewice, rozegra dwa kolejne pojedynki. Tym razem jego przeciwnikiem będą: UKS Nałęcz Ostroróg oraz beniaminek – MLKS Sparta Złotów, który tydzień temu pokonał Visonex TOP Wierzbięcin 6:4, co było nie lada niespodzianką!

            Pierwszy mecz rozpocznie się o godz. 11.oo, w Hali Sportowo-Widowiskowej przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Sianowie.

            Życząc powodzenia naszym, zapraszamy na oba spotkania!

                                               Tekst i foto przed meczem z Rumią w Sianowie – Ryszard Wątroba