Cittaslow
Unia Europejska

Czyste powietrze | Sianów - Łazy

Mieszkanie plus

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

15-12-2014

Uwaga na „fotoradar”

Uwaga na „fotoradar”  - informujemy  kiedy i gdzie będą wykonywane pomiary prędkości. Po raz kolejny, tradycyjnie już przekazujemy informację,  kiedy w najbliższym okresie  strażnicy miejscy będą wykonywać kontrolę ruchu drogowego z użyciem mobilnych urządzeń rejestrujących.  Gdy kierowcy świadomi są wykonywania pomiarów prędkości – z większą uwagą  podchodzą do przestrzegania  zasad  bezpieczeństwa.  Stąd też   Straż  Miejska w Sianowie na bieżąco informuje  zarówno o terminach planowanych  kontroli ruchu drogowego,  jak też o  miejscach  ich prowadzenia.

W  drugiej połowie grudnia,  uwzględniając przede wszystkim utrudnione  zimowe  warunki  jazdy   oraz   bezpieczeństwo uczniów naszych szkół  - mobilne urządzenie  rejestrujące  będzie   stosowane do  prowadzenia kontroli ruchu i pomiaru prędkości pojazdów w dniach:  od  16 do  17,  20  oraz  od  30 do 31.

Do   wykonywania  tej  kontroli w  porozumieniu  z  Komendą  Miejską   Policji  w Koszalinie  wytypowano  następujące  miejsca :

Sianów, ul. Koszalińska - droga krajowa nr 6;

Maszkowo  – droga wojewódzka nr 206;

Szczeglino – droga wojewódzka nr 206;

Mokre – droga wojewódzka nr 206;

Sianów ul. Dworcowa – droga powiatowa nr 3543Z;

Sianów. ul. Łubuszan – droga powiatowa nr 3546Z;

Sianów, ul. Mickiewicza - droga powiatowa nr 3592Z;

Sianów, ul. Piastów - droga powiatowa nr 3545Z;

Sianów, ul. Węgorzewska - droga powiatowa nr 3545Z;

Dąbrowa – droga powiatowa nr 3540Z;

Osieki – droga powiatowa nr 3504Z;

Wierciszewo – droga powiatowa nr 3543Z;

Skibno – droga powiatowa nr 3543Z;

Kłos – droga gminna.

Przypominamy również, że w trybie ciągłym  prowadzony jest pomiar prędkości przez stacjonarne urządzenie rejestrujące, które jest  posadowione  w Sianowie  przy ul. Łużyckiej  –  w pasie drogi krajowej nr 6.