Unia Europejska
Pomorski Szlak Jakubowy
12-07-2018

VICTORIA SP2 SIANÓW ZAPRASZA

       UKS Victoria SP2 Sianów klub piłki kobiecej z ponad 20-letnią tradycją zaprasza dziewczęta od lat 4 do 100 na treningi w naszym klubie. Aktualnie klub prowadzi zespoły seniorek, juniorek, młodziczek, orliczek, żaczek i skrzatów.  Seniorki po bardzo dobrym sezonie 2017/2018 grając w III lidze nie ponisły żadnej porażki ( tylko 1 remis) i  awansowały do II ligi kobiet . Grać będą w grupie kujawsko-pomorskiej w gronie 12 zespołów z województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego , wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. W II lidze mogą grać dziewczęta od lat 15 wzwyż, bez ograniczeń wiekowych. Oczywiście zajęcia z grupami młodszymi są prowadzone oddzielnie w różnych kategoriach wiekowych. W najmłodszych grupach w zajęciach uczestniczą też rodzice dzieci. W okresie letnim zajęcia prowadzone są na stadionie , orliku a w okresie jesiennym i zimowym maluchy bawią się na hali sportowej. W najmłodszych grupach zajęcia prowadzą :Joanna Świąder  tel. 500795171 , Dorota Bindas-Burdzik 604356598 . W grupie średniej Klaudia Saganowska 797958356 a w grupie najstarszej Jędrzej Bielecki  508185514 i Marian Kuna.

UKS Victoria SP2 pomimo usytuowania w niewielkim mieście Sianowie jest klubem z wieloma osiągnięciami , tradycjami. tradycjami tym klubie wychowało się ponad 20 reprezentantek Polski różnych kategorii wiekowych a wychowanki Anna Bocian, Natalia Chudzik, Jolanta Siwińska, Marta Krakowska, Emilia Zdunek dostąpiły zaszczytu gry w pierwszej reprezentacji Polski Seniorek. W swojej historii Klub ma min. tytuły mistrzyń Polski juniorek młodszych  oraz wiele medali srebrnych , brązowych w mistrzostwach Polski juniorek, juniorek młodszych zarówno na boisku jak i na hali. Ponadto dziewczyny z Sianowa zdobywały też 2 razy Puchar Wielgusa odpowiednik dzisiejszego Pucharu Tymbarka. Piłkarki Victorii SP2 prawie w 100 procentach były też podporą reprezentacji wojewódzkich , które zdobywały złote , srebrne i brązowe  medale Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich.

Nie jest to więc taki zwykły klub, Może z małego miasta ale z dużymi tradycjami  i wielkimi ambicjami . W klubie grają nie tylko same sianowianki ale i dziewczęta z okolic.  Serdecznie zapraszamy nowe dziewczyny. Gwarantujemy dobrą atmosferę  .W zamian  oczekujemy poważnego podejścia i zaangażowania. W grupach najmłodszych to przede wszystkim zabawa i jeszcze raz zabawa. Pozdrawiamy wszystkich rodziców i ich pociechy.