Cittaslow
Unia Europejska

Odpady komunalne

SPIS LUDNOŚCI 2021

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

13-10-2020

Webinar dla przedsiębiorców - nowości w Polskiej Strefie Inwestycyjnej oraz reforma CIT 2021

Plakat - webinar Nowości w PSI oraz reforma CIT 2021. termin 22.10.2020 r Logotypy organizatorów: Polska Strefa Inwestycji, Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego, Solveo

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A oraz firma SOLVEO serdecznie zaprasza do udziału bezpłatnym w webinarium ON-LINE.

Podczas webinarium zostaną przeanalizowane kluczowe kwestie planowanych zmian prawnych w zakresie podatków oraz Polskiej Strefy Inwestycji.


PROGRAM WEBINARIUM

I. NOWOŚCI W POLSKIEJ STREFIE INWESTYCJI

a.Planowane zmiany przepisów - kto i gdzie będzie mógł łatwiej uzyskać decyzję o wsparciu?

b.Najnowsza praktyka władz skarbowych przy rozliczaniu zwolnienia podatkowego

II. WPŁYW ZMIAN CIT OD 2021 R. NA EFEKTYWNOŚĆ PROWADZONEJ DZIAŁALNOŚCI

a.Kto i jak może skorzystać na zmianach?

b.Jakich zmian nie można przeoczyć?

c.Jak się przygotować (wykorzystując szanse i unikając ryzyka)?


BONUS!!! Przez godzinę po szkoleniu istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych indywidualnych konsultacji z ekspertami SOLVEO w zakresie przepisów podatkowych oraz Polskiej Strefy Inwestycji:

- Jakub Walczak - Specjalizacja: CIT i TP

Tel. 506 973 737,j.walczak@solveoadvisory.pl

- Anna Wojciechowska - Specjalizacja: postępowania i procedury podatkowe

Tel. 513 135 724, a.wojciechowska@solveoadvisory.pl

- Grzegorz Kokoszkiewicz - Specjalizacja: PSI i SSE

Tel. 519 511 456, g.kokoszkiewicz@solveoadvisory.pl

- Wojciech Kieszkowski - Specjalizacja: VAT i akcyza

Tel. 573 339 178, w.kieszkowski@solveoadvisory.pl


PROWADZĄCY WEBINARIUM:

Jakub Walczak, Partner w SOLVEO, doradca podatkowy, posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze doradztwa podatkowego dla biznesu, które zdobywał kierując działem podatkowym kancelarii zrzeszonej w międzynarodowej sieci Moore Stephens oraz jako manager gdańskiego Zespołu Podatków Korporacyjnych EY. Głównym obszarem specjalizacji Jakuba są podatki dochodowe (w tym ceny transferowe) oraz podatek od towarów i usług.

Grzegorz Kokoszkiewicz, Partner w SOLVEO, doradca podatkowy,z ponad 12-letniem doświadczeniem w obszarze doradztwa na rzecz polskich i zagranicznych firm w zakresie pozyskiwania wsparcia finansowego ze źródeł publicznych. Specjalizuje się między innymi w ubieganiu się o decyzje o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji oraz doradztwie w zakresie korzystania ze zwolnienia podatkowego w specjalnych strefach ekonomicznych.


PARTNER MERYTORYCZNY: SOLVEO jest szybko rozwijającą się firmą konsultingową, zajmującą się m.in. doradztwem podatkowym, audytem finansowym oraz wsparciem prawnym dla biznesu. Nasza organizacja skupia doświadczonych doradców podatkowych, biegłych rewidentów, księgowych i prawników - osoby z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w wiodących firmach doradczych oraz na kierowniczych stanowiskach w organach kontroli skarbowej. SOLVEO jest Instytucją Otoczenia Biznesu akredytowaną w systemie SPEKTRUM, w ramach którego przedsiębiorcy z woj. pomorskiego mogą otrzymać dofinansowania na zakup usług doradczych. SOLVEO działa również aktywnie jako członek Pracodawców Pomorza oraz Gdańskiej Loży Biznes Centre Club.


ORGANIZATOR: Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. od ponad 25 lat kieruje swoje działania na harmonijną współpracę z przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu oraz władzami lokalnymi w celu rozwoju społeczno-gospodarczego. Agencja zarządza Słupskim Inkubatorem Technologicznym oraz Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną. Jest regionalnym punktem kontaktowym dla przedsiębiorców w ramach Programu Polska Strefa Inwestycji, swym zasięgiem obejmuje 97 gmin Pomorza Środkowego.


REJESTRACJA

Ilość biletów ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Każda z zarejestrowanych i zweryfikowanych osób otrzyma spersonalizowany link do spotkania.


KONTAKT/ORGANIZATOR Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. www.sse.slupsk.pl, tel. 59 840 11 73 promocja@parr.slupsk.pl