Cittaslow
Unia Europejska

Odpady komunalne

SPIS ROLNY 2020

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

25-11-2019

Wieczór NGO

W piątkowe popołudnie, sianowski dom gościnny, zgromadził blisko 100 członków i wolontariuszy sektora pozarządowego, Radnych Miejskich oraz samorządowców z terenu Gminy i Miasta Sianów oraz Powiatu Koszalińskiego.
Wspaniały wieczór, pełen wzruszeń, inspiracji i ciepłych emocji.  Został uroczyście zainaugurowany przez Burmistrza Gminy i Miasta Sianów oraz Wicestarostę Powiatu Koszalińskiego. W swoich wystąpieniach, wyrazili słowa uznania dla społecznego zaangażowania NGOs w rozwój wspólnoty, niesienia pomocy potrzebującym i współpracy na wielu obszarach działalności.  Słowa potwierdzają dokonania i osiągnięcia naszych społeczników, za które sianowski samorząd został trzykrotnie z rzędu dostrzeżony w województwie i uhonorowany przez Marszałka Woj. Zachodniopomorskiego  tytułem „Samorządowego Lidera NGO”.
Spotkanie obfitowało w wiele atrakcji. W przestrzeni zorganizowano tematyczne stanowiska wystawiennicze, a uczestnicy podziwiali m.in. wyroby rękodzielnicze, krawieckie, wystawy zdjęć, nagrody sportowe, medale, degustowali smakowite konfitury, desery i słodkie nalewki. Społecznicy mieli okazję do długich rozmów, wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów i planów na dalsze partnerskie działania. To był czas wspólnego świętowania i podziękowania im za dobro, które czynią wokół nas. Wieczór uświetnił występ młodych 5 artystek z sekcji wokalnej sianowskiego Centrum Kultury oraz pokazowy piłkarski trening najmłodszej drużyny sportowej „Skrzat” z Klubu Sportowego Victoria Sianów.  
Dziękujemy Wam za wspaniałą atmosferę, ciekawe pomysły i inspirację do działania w  nowym roku współpracy! Życzymy Wam spełnienia, sukcesów w pozyskiwaniu środków, realizacji marzeń statutowych i prawdziwych przyjaciół wokół.

Powiatowy Dzień Organizacji Pozarządowych zorganizowano ze środków budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach otrzymanej nagrody finansowej w konkursie „Samorządowy Lider NGO” oraz środków finansowych Powiatu Koszalińskiego i Gminy Sianów.