Cittaslow
Unia Europejska

Czyste powietrze

SPIS LUDNOŚCI 2021

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

21-06-2021

Wygrana Victorii SP 2 Sianów bez walki

Victoria SP 2 Sianów

     Nie doszedł do skutku przedostatni mecz kończących się rozgrywek III ligi kobiet, a zarazem ostatni mecz sianowianek w roli gospodarza rozgrywek. Przeciwnikiem Victorii SP 2 miał być zespół UKS Energetyk Junior Gryfino. Dzień przed meczem klub z Gryfina poinformował, że z powodu problemów ze składem drużyna nie dojedzie na zawody do Sianowa. Tak więc sianowianki bez gry zainkasowały 3 punkty, które umacniają je na szóstym miejscu w tabeli. Nawet w wypadku porażki w ostatnim meczu z Lechią Gdańsk sianowianki pozostaną na tej pozycji.  Piłkarki Victorii SP2 żałują, że nie mogły zagrać i podreperować sobie konta bramkowego, tym bardziej, że Energetyk Junior pomimo niezłej gry nie wygrał żadnego meczu na boisku. Była więc okazja na uzyskanie trochę większej ilości bramek.


Następny mecz i ostatni w rozgrywkach III ligi sezonu 2020/2021 zaplanowany jest w niedzielę 27 czerwca 2021 r. na godzinę 17.00 z Lechią w Gdańsku.
Toczą się rozmowy w sprawie zmiany dnia i godziny meczu. Termin zaproponowany przez Lechię jest dla nas nie do przyjęcia ze względu na pracę kilku zawodniczek.

Tekst i foto: Jędrzej Bielecki