Cittaslow
Unia Europejska

Czyste powietrze | Sianów - Łazy

Mieszkanie plus

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

Informacje o serwisie www.sianow.pl

Dysponent strony: Urząd Gminy i Miasta w Sianowie

Adres: ul. Armii Polskiej 30, 76-004: Sianów

Kontakt: (094) 346 95 28

Zdjęcia do flash-a: Waldemar Kosowski

Redaguje: Informatyk - Gierowski Tomasz, tel. (094) 346 95 22, E-mail: tgierowski@sianow.pl

Serwis internetowy Gminy Sianów dostępny pod domeną www.sianow.pl został zrealizowany w 2014 r. przez firmę VOBACOM w oparciu o system CMS Drupal 7.

Serwis jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych mających problemy ze wzrokiem. Wersje kontrastowa i tekstowa serwisu www.sianow.pl umożliwiają korzystanie z jego zasobów osobom, których wzrok jest szczególnie wrażliwy na elementy graficzne. Opcja większa czcionka A+/a- pozwala osobom niedowidzącym na wygodne korzystanie z zamieszczonych w serwisie publikacji.

Załączniki: Publikowane dokumenty zapisano w formacie rtf i doc oraz pdf. Do otwarcia proponujemy edytor tekstu, np. Microsoft Word, Adobe Acrobat Reader lub Open Office Writer. Część załączników spakowana jest programem Winzip lub jako samorozpakowujące się archiwum programem Windows Commander for Windows.

Materiały zewnętrzne: Wykorzystane loga, znaki towarowe, nazwy oprogramowania i inne emblematy są własnością tych firm lub organizacji.

Historia serwisu: Domena www.sianow.pl została zarejestrowana w sierpniu 2001 roku, miesiąc później we wrześniu 2001 roku ukazała się po raz pierwszy strona internetowa Gminy Sianów.