Cittaslow
Unia Europejska

Odpady komunalne

SPIS ROLNY 2020

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

Turystyka

Na zdjęciu - Sieciemińskie Rosiczki (foto - W. Kosowski)

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do gościnnej Gminy Sianów. To przepiękny region położony pośród rezerwatów przyrody oraz w niedalekiej odległości od Morza Bałtyckiego. Sianów jest wolny od wielkiego przemysłu, charakteryzują go przepiękne okolice, czyste powietrze i bogate przyrodniczo zakątki.

Na zdjęciu - rzeka Uniesta przepływajaca przez Sianów (foto - W. Kosowski)

Dla wszystkich chcących odpoczywać aktywnie, poznawać nowe regiony, kulturę i tradycję do zaoferowania mamy szlaki piesze i rowerowe, spływy kajakowe, jazdę konną, wioski tematyczne, windsurfing. Swoje tajemnice odkryją przed Państwem dawne dworki wkomponowane w parki krajobrazowe.

Publiczność zgromadzona na sianowskim stadionie podczas koncertu zorganizowanego z okazji Dni Ziemi Sianowskiej (foto W. Kosowski)

Zapraszamy gorąco do wzięcia udziału w licznych imprezach organizowanych co roku, m.in. Dni Ziemi Sianowskiej (czerwiec), Międzynarodowy Plener Malarski (lipiec) czy Jarmark Hobbitów (sierpień). Mamy nadzieję, że przygotowana przez nasz zespół strona internetowa pozwoli na lepsze zapoznanie się z atrakcjami turystycznymi oraz przyrodniczymi.

Na zdjęciu zabytkowy sianowski ratusz z 1879 r. z unikatowym unikalnym ryneczkiem wokół niego stanowią nie lata atrakcję dla odwiedzajacych (foto - W. Kosowski)