Cittaslow
Unia Europejska

Czyste powietrze | Sianów - Łazy

Mieszkanie plus

Gminne nieruchomości na sprzedaż i dzierżawy

Wolontariusze 2012

31 stycznia 2013 r. w auli Gimnazjum Gminnego w Sianowie odbył się koncert dedykowany wszystkim, którzy poświęcają swój czas na działalność społeczną. Koncert był podziękowaniem za wszystkie akcje społeczne zorganizowane w 2012 r., a było ich w Sianowie niemało. Odbywały się zbiórki publiczne, imprezy i bale charytatywne, z których dochód przeznaczono na pomoc chorym dzieciom.

Najbardziej zaangażowani wolontariusze otrzymali statuetkę Wolontariusz Roku 2012. Wśród wyróżnionych znaleźli się Klub 4x4 Sianów, Andrzej Danielewicz  wraz z Sympatykami Kolarstwa oraz Maciej Lewandowski. Są to osoby, które poświęciły wiele czasu i wysiłku na zorganizowanie i przeprowadzenie niejednej akcji charytatywnej, ale koncert to podziękowanie dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczyniają się pomocy innym.

W Sianowie jest wyjątkowo dużo takich osób. Należy także wspomnieć o pozostałych mieszkańcach gminy. Większość mieszkańców to osoby bardzo hojne, które chętnie biorą udział w wielu działaniach, bez nich nie udałaby się żadna akcja charytatywna. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.